Startovní listina závodu - ročník 2020

Příjmení a jméno ID Kategorie Čas startu Počet úspěšně absolvovaných km LONGu SSŠ
Adámek Zbyněk592DTM 17:00674
Bayerová Helena851DTW 27:0096
Bednářová Anna631DTW 27:00294
Berka Zdeněk887DTM 17:000
Bodlák Luboš191DTM 27:00971
Bolehovský Libor585DTM 27:0094
Brlejová Sarah883DTW 17:000
Budiský Martin401DTM 27:000
Cafourek Václav529DTM 17:00579
Caspe Gabriela929DTW 27:000
Čermáková Kristýna905DTW 17:000
Chvalný Jaroslav598DTM 27:00580
Drábek Jakub911DTM 17:000
Dvořák Petr22DTM 27:001497
Egg Jiří724DTM 17:00199
Fochler Petr26DTM 27:001496
Fochlerová Jitka168DTW 27:00105
Fortelný Stanislav878DTM 17:0096
Gejdoš Matej779DTM 27:00295
Grigelová Ľubica735DTW 27:000
Hadravová Zlata343DTW 17:00571
Hamáková Nikol891DTW 17:000
Hamberger Martin783DTM 17:0096
Honěk Oldřich299DTM 27:001058
Horáčková Stanislava660DTW 17:00292
Hrubcová Dana855DTW 27:0096
Hrubec Tomáš856DTM 27:0096
Hurych Jaromír40DTM 27:001495
Jandeková Nela784DTW 17:00192
Jurča Petr569DTM 17:00199
Jurčová Martina772DTW 17:00295
Jurečková Irena764DTW 27:000
Juřenová Renáta900DTW 17:000
Kalinová Jana612DTW 27:00389
Knopová Kateřina912DTW 27:000
Kohlová Alena235DTW 27:00990
Kohout Pavel562DTM 27:00190
Koláček Patrik533DTM 27:00674
Kolář Karel604DTM 27:00485
Kolátor Vít575DTM 27:00192
Kotěšovec Radek657DTM 27:000
Kourdi Soolaima "Sooli"850DTW 27:000
Král Hajlichová Iveta874DTW 17:0096
Kuš Peter66DTM 27:00681
Kužel Vojtěch798DTM 17:0096
Lédl Martin918DTM 27:000
Lojkásková Irena902DTW 27:000
Lounová Renata707DTW 27:0094
Majerová Simona886DTW 27:0096
Matrková Jana326DTW 27:00969
Moore Veronica853DTW 17:000
Mrňous Jaroslav606DTM 27:00286
Müller Martin729DTM 17:00190
Navrátil Petr848DTM 17:0096
Navrátilová Monika849DTW 17:000
Ondrášková Jana Gwen92DTW 27:001107
Ortlepp Michaela869DTW 17:000
Pacáková Kateřina615DTW 17:00199
Pačes Jan337DTM 27:00679
Panáček Lukáš836DTM 17:00199
Petríková Eva795DTW 17:000
Podoláková Milena722DTW 27:00389
Polášek Roman102DTM 27:00896
Pospíšilová Michaela89DTW 27:00399
Raczová Jana234DTW 17:00101
Rečka Vlastimil736DTM 27:00190
Rečka Vojtěch595DTM 17:00485
Rössl Tomáš925DTM 17:000
Rožňová Anna305DTW 27:00585
Šeda Jan276DTM 27:001184
Šesták Lukáš901DTM 17:000
Šestáková Petra903DTW 17:000
Ševčík Jaroslav233DTM 27:00810
Ševčíková Guziková Renáta834DTW 27:00103
Šikuta Erik683DTM 27:00286
Šimáčková Kateřina917DTW 17:000
Školník Pavel817DTM 27:00199
Sóky Alex368DTW 17:000
Štelclová Lenka879DTW 17:0096
Swaczyna Radek629DTM 17:000
Tomek Milan916DTM 17:000
Tonder Čestmír307DTM 27:00585
Twardek Tomáš412DTM 27:00772
Urbášek Vladimír139DTM 27:00999
Vejtasa Michal635DTM 27:00381
Veselá Alena655DTW 27:00484
Vlček Viktor224DTM 27:001285

Zkrácená trasa

Příjmení a jméno ID Kategorie Čas startu
Adámek Vojtěch927MID M7:00
Adamíková Kateřina624MID W7:00
Bajs Peter746MID M7:00
Bajsová Sylva618MID W7:00
Baštová Kateřina906MID W7:00
Dluhošová Zuzana499MID W7:00
Englišová Simona908MID W7:00
Hrdlička Vojtěch915MID M7:00
Kalinová Monika875MID W7:00
Klapálková Gabriela876MID W7:00
Konvalinka Jiří913MID M7:00
Kunická Jana65MID W7:00
Lichková Zdenka419MID W7:00
Macková Renáta866MID W7:00
Maralíková Magda870MID W7:00
Mizerová Aneta921MID W7:00
Payne Marie274MID W7:00
Péterová Katarína923MID W7:00
Radvanská Kateřina821MID W7:00
Redlová Markéta688MID W7:00
Rejda David919MID M7:00
Řepová Daniela909MID W7:00
Sládeček Jiří920MID M7:00
Šlajer Karel329MID M7:00
Slezáčková Radka926MID W7:00
Smékalová Ladislava625MID W7:00
Šopáková Michaela865MID W7:00
Stolárik Peter407MID M7:00
Šuleková Lucie914MID W7:00
Svatoňová Petra907MID W7:00
Sztymon Pavel904MID M7:00
Tůmová Alena922MID W7:00
Vítková Vendula899MID W7:00