Výsledková listina závodu - ročník 2020

Kategorie:

Pořadí Jméno Kategorie Čas startu 1. mezičas 2. mezičas Čas v cíli Celkový čas
1.Adámek ZbyněkDTM 17:0017. 8:0017. 11:5017. 17:4110:41
2.Panáček LukášDTM 17:0017. 8:1517. 13:0517. 20:3413:34
3.Jurčová MartinaDTW 17:0017. 8:2217. 13:1517. 21:0314:03
4.Jurča PetrDTM 17:0017. 8:2217. 13:1517. 21:0314:03
5.Bayerová HelenaDTW 27:0017. 8:2517. 13:1017. 22:1415:14
6.Fortelný StanislavDTM 17:0017. 8:2317. 13:1017. 22:1415:14
7.Pacáková KateřinaDTW 17:0017. 8:2417. 13:1117. 22:1915:19
8.Swaczyna RadekDTM 17:0017. 8:2417. 13:5517. 22:3215:32
9.Chvalný JaroslavDTM 27:0017. 8:1017. 13:4517. 23:0016:00
10.Koláček PatrikDTM 27:0017. 9:2017. 15:2518. 0:2817:28
11.Hamberger MartinDTM 17:0017. 8:3017. 15:3518. 0:4517:45
12.Pačes JanDTM 27:0017. 8:4717. 15:3518. 0:4517:45
13.Šeda JanDTM 27:0017. 9:0617. 15:1518. 1:1918:19
14.Ševčík JaroslavDTM 27:0017. 8:4017. 15:3518. 1:5118:51
15.Ševčíková Guziková RenátaDTW 27:0017. 8:4017. 15:3518. 1:5118:51
16.Školník PavelDTM 27:0017. 8:5817. 16:3618. 2:4819:48
17.Navrátil PetrDTM 17:0017. 8:4817. 15:5018. 2:4919:49
18.Brlejová SarahDTW 17:0017. 9:2217. 16:1018. 2:5219:52
19.Vlček ViktorDTM 27:0017. 8:3917. 16:1018. 3:1120:11
20.Rožňová AnnaDTW 27:0017. 9:2117. 18:0718. 5:2222:22
21.Rečka VojtěchDTM 17:0017. 9:0817. 16:1018. 5:2522:25
22.Šesták LukášDTM 17:0017. 9:0317. 17:0518. 6:5323:53
23.Šestáková PetraDTW 17:0017. 9:0317. 17:0518. 6:5423:54
24.Egg JiříDTM 17:0017. 9:2117. 18:0518. 7:3424:34
25.Veselá AlenaDTW 27:0017. 9:0817. 16:4518. 7:5324:53
26.Ortlepp MichaelaDTW 17:0017. 9:3917. 18:0818. 9:1326:13
27.Tonder ČestmírDTM 27:0017. 9:0917. 16:3518. 9:4326:43
28.Kotěšovec RadekDTM 27:0017. 9:1517. 17:5218. 10:3527:35
29.Hamáková NikolDTW 17:0017. 9:4317. 18:4018. 10:4927:49
30.Hrubec TomášDTM 27:0017. 9:4017. 17:4018. 10:5427:54
31.Hrubcová DanaDTW 27:0017. 9:1017. 17:4018. 10:5427:54
32.Lédl MartinDTM 27:0017. 9:4317. 18:4018. 11:0728:07
33.Rečka VlastimilDTM 27:0017. 9:4317. 18:4018. 11:0828:08
34.Cafourek VáclavDTM 17:0017. 9:2717. 17:3618. 11:2128:21
35.Kolátor VítDTM 27:0017. 9:5417. 18:1918. 11:4928:49
36.Kohout PavelDTM 27:0017. 9:1617. 17:5418. 12:1529:15
37.Šikuta ErikDTM 27:0017. 9:4417. 17:1518. 12:2929:29
38.Kalinová JanaDTW 27:0017. 9:1717. 19:5018. 14:0831:08
39.Horáčková StanislavaDTW 17:0017. 9:1717. 19:4518. 14:0931:09
40.Pospíšilová MichaelaDTW 27:0017. 9:3517. 18:5418. 14:3931:39
41.Kolář KarelDTM 27:0017. 9:0917. 18:1218. 16:2233:22
42.Honěk OldřichDTM 27:0017. 9:4017. 20:1518. 16:5033:50
43.Majerová SimonaDTW 27:0017. 9:3517. 20:1518. 16:5033:50
44.Kourdi Soolaima "Sooli"DTW 27:0017. 9:2917. 18:4018. 17:0234:02
45.Moore VeronicaDTW 17:0017. 9:1017. 17:5618. 17:0334:03
46.Fochlerová JitkaDTW 27:0017. 9:4217. 19:5518. 17:2134:21
47.Fochler PetrDTM 27:0017. 9:4217. 19:5518. 17:2134:21
48.Tomek MilanDTM 17:0017. 9:1417. 18:4018. 17:2234:22
49.Šimáčková KateřinaDTW 17:0017. 9:1917. 18:4018. 17:2234:22
50.Bolehovský LiborDTM 27:0017. 10:2417. 22:3518. 17:2534:25
51.Kužel VojtěchDTM 17:0017. 10:2417. 22:3518. 17:2534:25
52.Čermáková KristýnaDTW 17:0017. 10:0817. 20:3518. 17:2934:29
53.Vejtasa MichalDTM 27:0017. 10:0817. 20:3518. 17:2934:29
54.Jandeková NelaDTW 17:0017. 10:0817. 20:3518. 17:2934:29
55.Navrátilová MonikaDTW 17:0017. 9:1917. 17:5418. 17:5034:50
56.Knopová KateřinaDTW 27:0017. 9:1317. 17:5618. 17:5034:50
57.Dvořák PetrDTM 27:0017. 10:0717. 20:3018. 20:2437:24
58.Müller MartinDTM 17:0017. 10:0717. 21:2018. 21:1538:15
59.Hurych JaromírDTM 27:0017. 9:4017. 23:2518. 21:3738:37
60.Twardek TomášDTM 27:0017. 9:4017. 23:1518. 21:3838:38
61.Grigelová ĽubicaDTW 27:0017. 9:4017. 23:3519. 1:1142:11
62.Mrňous JaroslavDTM 27:0017. 11:1618. 1:3019. 5:0146:01
63.Rössl TomášDTM 17:0017. 8:2517. 15:25---DNF
64.Gejdoš MatejDTM 27:0017. 8:2517. 15:25---DNF
65.Štelclová LenkaDTW 17:0017. 8:2517. 15:25---DNF
66.Drábek JakubDTM 17:0017. 9:2517. 18:07---DNF
67.Berka ZdeněkDTM 17:0017. 10:2617. 21:40---DNF
68.Kohlová AlenaDTW 27:0017. 10:1017. 21:45---DNF
69.Hadravová ZlataDTW 17:0017. 10:0717. 21:45---DNF
70.Ondrášková Jana GwenDTW 27:0017. 9:5417. 23:05---DNF
71.Lojkásková IrenaDTW 27:0017. 10:2617. 23:45---DNF
72.Bednářová AnnaDTW 27:0017. 9:55------DNF
73.Sóky AlexDTW 17:0017. 10:42------DNF
74.Bodlák LubošDTM 27:0017. 11:05------DNF
75.Podoláková MilenaDTW 27:00---------DNS
76.Lounová RenataDTW 27:00---------DNS
77.Kuš PeterDTM 27:00---------DNS
78.Budiský MartinDTM 27:00---------DNS
79.Juřenová RenátaDTW 17:00---------DNS
80.Raczová JanaDTW 17:00---------DNS
81.Jurečková IrenaDTW 27:00---------DNS
82.Král Hajlichová IvetaDTW 17:00---------DNS
83.Polášek RomanDTM 27:00---------DNS
84.Urbášek VladimírDTM 27:00---------DNS
85.Petríková EvaDTW 17:00---------DNS
86.Matrková JanaDTW 27:00---------DNS
87.Caspe GabrielaDTW 27:00---------DNS